Witam wszystkich na blogu o zespole Twenty One Pilots.Co chciałabym tu robić?Przede wszystkim posty tematyczne,dodawać solidną porcję zdjęć,gifów,filmów.Znajdziecie tu również odpowiedzi na pytania,które sami możecie mi zadać :) Komentarze,można zadawać oczywiście anonimowo,ponieważ ja zauważyłam większość ludzi tak woli.
Nie chcę za dużo planować i obiecywać.Jeśli moje wpisy będą cieszyły się jakieś minimalnym zainteresowaniem i pojawią się jakieś komentarze,będę pisać dalej.Tymczasem czekam na waszą opinię,pytania i uwagi :)
Ciekawie się zapowiada :)
OdpowiedzUsuńJa już mam jedno pytanie :D Jak długo słuchasz Top i od jakiej piosenki zaczęłaś ? :)
Pamiętaj o pauzach po przecinkach, kropkach itd.
OdpowiedzUsuńdziękuję za wskazówkę,będę zwracać większą uwagę na interpunkcję :)
UsuńCzekam na więcej :)
OdpowiedzUsuńSuper, jestem fanką Top i nie mogę się doczekać. Od razu zadam pytanko. Wybierasz się może na koncert w listopadzie?
OdpowiedzUsuń