sobota, 28 maja 2016

First .

W dzisiejszym wpisie chciałabym wam opowiedzieć o tym jak usłyszałam o Twenty One Pilots.W poprzednim poście zauważyłam pytanie "Jak długo słuchasz top i od jakiej piosenki zaczęłaś?"
Top słucham już ponad pół roku,dokładnie siedem miesięcy.Pierwszą piosenką,dzięki której ich poznałam było "Ride".Trafiłam na nią przypadkiem na youtube,chciałam już wpisać coś innego do wyszukiwarki-wtedy  zobaczyłam Josha  i Tylera po raz pierwszy.Właśnie od tej chwili ten zespół odmienił moje życie :) W pewnym sensie jestem od niego "uzależniona"(oczywiście w pozytywnym sensie).Nie wyobrażam sobie dnia bez przesłuchania mojej playlisty z ich piosenkami.
Kolejne pytanie jakie mi zadaliście to,czy wybieram się na koncert Top w listopadzie.Odpowiedź brzmi-tak,jeżeli wszystko pójdzie po mojej myśli,będę na koncercie.Nie mam zbytnio szansy żeby wyjechać za granicę na ich koncert,więc bardzo chciałabym pojechać do Warszawy.




A jak to było u was?Jak poznaliście Top?Wybieracie się na koncert? :)
UDOSTĘPNIJ TEN POST

1 komentarz :

  1. Jejku te gify są przecudowne ! Ja Top poznałam poprzez 'Ruby':)

    OdpowiedzUsuń

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.