W dzisiejszym wpisie chciałabym wam opowiedzieć o tym jak usłyszałam o Twenty One Pilots.W poprzednim poście zauważyłam pytanie "Jak długo słuchasz top i od jakiej piosenki zaczęłaś?"
Top słucham już ponad pół roku,dokładnie siedem miesięcy.Pierwszą piosenką,dzięki której ich poznałam było "Ride".Trafiłam na nią przypadkiem na youtube,chciałam już wpisać coś innego do wyszukiwarki-wtedy zobaczyłam Josha i Tylera po raz pierwszy.Właśnie od tej chwili ten zespół odmienił moje życie :) W pewnym sensie jestem od niego "uzależniona"(oczywiście w pozytywnym sensie).Nie wyobrażam sobie dnia bez przesłuchania mojej playlisty z ich piosenkami.
Kolejne pytanie jakie mi zadaliście to,czy wybieram się na koncert Top w listopadzie.Odpowiedź brzmi-tak,jeżeli wszystko pójdzie po mojej myśli,będę na koncercie.Nie mam zbytnio szansy żeby wyjechać za granicę na ich koncert,więc bardzo chciałabym pojechać do Warszawy.
Kolejne pytanie jakie mi zadaliście to,czy wybieram się na koncert Top w listopadzie.Odpowiedź brzmi-tak,jeżeli wszystko pójdzie po mojej myśli,będę na koncercie.Nie mam zbytnio szansy żeby wyjechać za granicę na ich koncert,więc bardzo chciałabym pojechać do Warszawy.
A jak to było u was?Jak poznaliście Top?Wybieracie się na koncert? :)